PP: Start Krasnystaw - Orlęta Radzyń Podlaski (13 czerwca)

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 1/10
Skąd: Krasnystaw (Serbinów)

PostWysłany: Pon 17:14, 11 Cze 2007    Temat postu:

Już za późno poszło do druku, dzisiaj porozwieszam. Kto bedzie zainteresowany to sie dowie np. pod nr telefonu, rezerwujcie miejsca. Ważne aby kierowca autobusu wiedział gdzie są Bełżyce Very Happy

TOP SECRET
junior starszy

Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 70

Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 18:37, 11 Cze 2007    Temat postu:

Zobaczy na mapie Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Pozdrowienia dla LZPN za tak wspanialy pomysl rozegrania tam meczu ,takiej decyzji trzeba przyklasnac Shocked Shocked Shocked(zarcik taki oczywiscie Laughing )

PostWysłany: Wto 8:21, 12 Cze 2007    Temat postu:

jeżeli wszyscy, którzy zadeklarowali wyjazd przyjdą w środę to już mamy komplet !!
bilety "ponad stan" będą sprzedawame po 50 zł Wink
osobiście mogę wziąć kogoś na kolana ale pod warunkiem, że będzie to jakaś BARDZO ATRAKCYJNA KIBICKA NASZEJ KOCHANEJ DRUŻYNY !!
a już zupełnie poważnie to powiem tylko, że mam szczerą ochotę wykrzyczeć w tych Bełżycach całą swoją złość na działania tych dupków z OZPN-u
TYLKO CZY KTOS MI POMOŻE ??????

faniosko
młodszy trampkarz

Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 9

PostWysłany: Wto 10:26, 12 Cze 2007    Temat postu:

Oczywiście ze będzie pomoc i sadze ze nie tylko z mojej strony ale i reszty kibiców tez:)

kamikadze

Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 4

PostWysłany: Wto 14:15, 12 Cze 2007    Temat postu:

Czy będzie trzeba kupić tam bilety??Jak tak to w jakiej cenie??

ozos
Prezes

Posty: 644

PostWysłany: Wto 14:39, 12 Cze 2007    Temat postu:

Pewnie trzeba bedzie wydać od 3 do 5 zł na bilet, przecież to normalne . Albo zrobią niespodziankę aby przyciągnąć dużą grupe tubylców i bedzie za darmo.

wiwastart
junior młodszy

Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 57

PostWysłany: Wto 19:07, 12 Cze 2007    Temat postu:

jak dużo nas jutro bedzie tak w przyblizeniu??

Marcin Miś

Posty: 187

PostWysłany: Wto 21:21, 12 Cze 2007    Temat postu:

jeżeli przyjdą wszyscy, którzy deklarowali swoją obecnośc w niedzielę i telefonicznie wczoraj i dzisiaj to powinno bys nas ok. 50 osób !!
coś czuję, ze atmosfera bedzie zaje............ a nasi piłkarze dadza nam powód do dumy !!
przypominam: zbiórka o 14.45 a wyjazd 15.00 !!

PostWysłany: Śro 17:53, 13 Cze 2007    Temat postu:

Po pierwszej połowie finału PP Start Krasnystaw - Orlęta Radzyń 0:1 Mecz wyrównany.

TOP SECRET

Posty: 70

PostWysłany: Śro 18:00, 13 Cze 2007    Temat postu:

45' - Ładna akcja Startu środkiem boiska, i strzał Sawy K. obok bramki Radzynian.
43' - Spalona pozycja Krystosiaka na lewej stronie boiska.
36' - Ładne dośrodkowanie Piotrowicza, zmierzające na bramke przeciwnika, , obrona bramkarza.
32' - Akcja ofensywna Radzynian, dośrodkowanie Korneluka z prawej strony i Panek kieruje piłkę do siatki 0:1! Zmiana: Gołociński za Kępę.
31' - Wolny dla Startu, strzał Klimkiewicza, piłka minimalnie nad bramką Stężały.
30' - Ofensywna akcja Radzynian, Chyła próbuje wypuścić Panka, lecz ten nie dochodzi do piłki.
27' - Dobra akcja Startu, strzał Klimkiewicza, z narożnika pola karnego, 1m nad bramka Stężały.
25' - Akcja Startu lewą stroną, strzał, pewna obrona Stężały.
23' - Bardzo ładna akcja Radzynian prawą stroną, dośrodkowanie Korneluka w pole karne uderzenie głową Pliszki, piłka minimalnie mija bramkę przeciwnika.
21' - Bardzo dobra sytuacja Skorupskiego do strzelenie bramki po podaniu od Piotrowicza.
20' - Dobry zablokowany strzał Piotrowicza, ale w ostatniej chwili zablokowany przez obrońcę.
18' - Strzał Chyły po podaniu od Pliszki, obrona bramkarza.
17' - Pliszka faulowany w polu karnym, rzut pośredni z 14m.
15' - Od początku meczu trwa nieustanny doping kibiców Startu.
14' - Rzut rożny wykonuje Chyła, Panek dobija głową, bramkarz wybija.
13' - Ładna akcja Radzynian prawą stroną, dośrodkowanie Piotrowicza, ale Panek nie dochodzi do piłki, obrońca wybija na rzut rożny.
9' - Strzał Borysiuka z dystansu, piłka mija bramkę 1m nad poprzeczką.
6' - Niezły strzał Piotrowicza z 25m, obrona Szpaka. Kiks Kaczorowskiego, piłka wychodzi na rzut rożny.
1' - Sędzia rozpoczął mecz.

ZE STRONKI ORLAT

TOP SECRET

Posty: 70

PostWysłany: Śro 18:56, 13 Cze 2007    Temat postu:

No niestety uleglismy w finale 0-1 Mad ale i tak brawa dla chlopakow za walke!!!!!!!!!!!!!!! Exclamation Jestesmy z WAS dumni Laughing

I druga polowa wygladala nastepujaco:

91' - Minimalne zwycięstwo Orląt, które zdobywają Puchar Polski Lubelskiego Związku Piłki Nożnej
90' - Żółta kartka dla Iwana.
89' - Bardzo silny strzał Piotrowicza z wolnego, bramkarz odbija piłkę, po chwili ją łapie.
87' - Akcja Spomleku prawą stroną, po dośrodkowaniu Chyły, bramkarz łapie piłkę.
86' - Ofensywna akcja Radzynian, złe dośrodkowanie Chyły.
85' - Dośrodkowanie Bąka, Stężała pewnie wyłapuje piłkę.
84' - Zmiana: Bojarczuk/Nastulak.
82' - Dobra sytuacja do wyrównania, Klimkiewicz otrzymał piłkę, strzelił z ostrego kąta, Stężała wybija piłkę na róg.
81' - Ponownie idealna sytuacja Panka, który dostał dobrą piłkę po wrzutce Chyły z prawej strony boiska, uderzenie głową obok bramki z 8m.
80' - Idealna sytuacja panka, który dostał piłkę w prezencie od obrońcy gości, lecz nasz zawodnik strzela prosto w nogi Szpaka.
78' - Dośrodkowanie Pliszki z lewej strony, ale nieprecyzyjna główka Panka, piłka przechodzi nad poprzeczką bramki przeciwnika.
77' - Nieudany strzał Rachwała wysoko nad nasza bramka.
72' - Strzał Piotrowicza z 25m, pewna obrona Szpaka.
67' - Dośrodkowanie Bojarczuka, Panek nie dochodzi do pilki.
63' - Daleki strzał Sawy K., pewna obrona Stężały.
61' - Nieodpowiedzialne zachowanie naszych zawodników, strzał Górnego, Stężała mija się z piłką, i na nasze szczęście piłka mija bramke.
58' - Zmiana: Korneluk/Bojarczuk.
52' - ładne uderzenie Górnego, przy prawym słupku, piłkę wyłapuje Stężała.
50' - Zaskakująca akcja Startu w polu karnym Radzynian, Krystosiak ratuje nas wybijając piłkę na róg.
47' - Strzał Chyły z 23m, obrona bramkarza.
46' - Zmiana: Skorupski/Bielak

Rolling Eyes

moderator
rezerwowy piłkarz I ligowy

Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 217

PostWysłany: Śro 22:40, 13 Cze 2007    Temat postu: mecze

Powiem jedno - Krasnystaw jest z WAS dumny... Dla takich piłkarzy chce się jeździć na mecze i denerwować, dla takich kibiców chce sie uczestniczyć w sympatycznej przygodzie... Wszystko byłoby ładnie-pięknie, nawet gdybysmy przegrali wyżej. Pod jednym warunkiem - ten mecz powinien być w Krasnymstawie... Po prostu ze względu na najnormalniejszą ale fundamentaną rzecz - poczucie sprawiedliwości... I niech nikt nie chrzani, ze od przywzłego roku to już będzie inaczej... czytaj sprawiedliwiej...??? I że będzie się grało finały u nominalnie słabszej drużyny...

szkoda tej porażki ... ;/

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.startkrasnystaw.fora.pl Strona Główna -> Mecze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)