młodszy trampkarz

Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 4

Ostrzeżeń: 0/10

PostWysłany: Sob 20:52, 16 Cze 2007    Temat postu: Górnik II Łęczna- Start Krasnystaw

Jak myślicie kto wygra? Moim zdaniem piłkarzy Startu stać na zwycięstwo, ale trzeba się liczyć ze zmęczeniem.

PS. Czy jest organizowany wyjazd do Łęcznej?

StartFan
prezes PZPN

Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 509

Skąd: Pocztowa

PostWysłany: Nie 9:52, 17 Cze 2007    Temat postu:

Uważam, że Start może sprawić niespodzianke w tym meczu, może być ciekawie. Podobno będą grać na głównej płycie.
Busa raczej nie będzie ale sporo ludzi pojedzie autami.

kamikadze

Posty: 4

PostWysłany: Nie 10:03, 17 Cze 2007    Temat postu:

Też słyszałem że będą grać na głównej. Szkoda, że busa nie będzie.

PostWysłany: Nie 20:29, 17 Cze 2007    Temat postu: mecze

Górnik II Łeczna - Start Krasnystaw 3:2 (0:0)
Bramki: 1:0 Tomczyk 67, 2:0 Pawelec 72, 2:1 Kamil Sawa 85, 3:1 Kasperek 85, 3:2 Kamil Sawa 86.
Wyrównany mecz - w pierwszej połowie Start mógł objąć prowadzenie, lecz szans na otwarcie wyniku nie wykorzystali: Klimkiewicz i Wagner. Po przerwie Gornik już porowadził 2:0, ale Kamil Sawa pod koniec meczu zmniejszył rozmianry prowadzenia. Niestety - daleki strzał Kasperka pechowo przepuscił Piotrek Szpak i było 3;1. Minutę później Kamil Sawa znów strzelił w sytuacji sam na sam po idealnym podaniu Wagnera i było tylko 3:2. Na wyrównanie zabrakło czasu...

Krótko - gdyby takie szczęście w sytuacjach sam na sam mieli Wagner i Klimkiewicz - jak Kamil Sawa, w Łęcznej doszłoby do niespodzianki.

W drugiej połowie incydent - jeden z kibiców zerwał z ogrodzenia flagę Startu i trwała pogoń porządkowych, ochrony i zawodników za "łobuzem"... Pogoń zakończyła się powodzeniem za stadionem - ochrona odzyskała flagę i złapała delikwenta - za co otrzymała duże brawa od kibiców Startu.

TOP SECRET
junior starszy

Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 70

Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 21:40, 17 Cze 2007    Temat postu:

Szkoda,ale i tak bardzo dobry wynik mimo porazki 3-2. Cool Chyba tylko nasz Start w dwumeczu z Leczna wypadl tak bardzo dobrze. Smile

faniosko

Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 9

PostWysłany: Nie 22:28, 17 Cze 2007    Temat postu:

Dla nas Start zagrał super. Wynik nie ma znaczenia. Jest paragraf w kodeksie karnym, ze za zniszczenie własności która przekracza wartość 200 zł można domagać sie odszkodowania. Transparent startu kosztował 500zł. I my kibice z Krasnegostawu domagamy sie od zarządu Górnika Łęczna zwrotu kosztów z powodu straty flagi

topek
piłkarz V ligowy

Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 117

Skąd: PeceKu

PostWysłany: Nie 23:58, 17 Cze 2007    Temat postu:

K***Y z łęcznej z******i nam falge ... i weś .. stracili mój szacunek! a co do meczu to słyszałem że dobrze grali ... ale szkoda ze nie urwali punku ...

mara

Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 802

Pomógł: 10 razy
Skąd: Redakcja

PostWysłany: Pon 9:55, 18 Cze 2007    Temat postu:

No i w końcu co z flagą? Jest zniszczona czy wogóle jej nie ma?

zxc

Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 4

PostWysłany: Pon 11:43, 18 Cze 2007    Temat postu:

Górnik ma ją w domu, bzdurą jest post Moderatora, który napisał, że flagę odzyskała ochrona.

Mariano Italiano

Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 13

PostWysłany: Pon 12:36, 18 Cze 2007    Temat postu:

to niech Górnik ją odda bo spotkamy się u prokuratora !!

PostWysłany: Pon 14:45, 18 Cze 2007    Temat postu:

Przestańcie gadać o tym prokuratorze i o sprawach. Bo mi sie wstyd za was robi. fanisko flaga nie kosztowała 500 zł. Za co chesz zwrotu od zarzadu górnika ? Za własną nasza głupote ? Ta flaga wisiał i az sie prosiła aby ja zapierdol...przyjechałem na mecz troche spuźniony patrze flaga na dole kibice startu w ostatnich rzędach. Każdy szok myśleli że jak zarządy klubów jakos sie dogadują współpracuja, wymieniaja zawodnikami, to już i kibice w zgodzie żyją. Są tego pozytywne strony nasza pierwsza kosa widać sie rozwijamy.

Ostatnio zmieniony przez ozos dnia Pon 14:52, 18 Cze 2007, w całości zmieniany 1 raz

ja tym kurwom nie odpuszczę !!
mów co chcesz ale akurat My w Łęcznej nie zasługujemy na takie traktowanie !!
ich "żyleta" jest skromniejsza niż nasza a suma przejechanych za drużyną kilometrów napewno też się różni na naszą korzyść !!
to nie są kibice tylko Debile a debilizm, jak można, to trzeba eliminować !!
pozdrawiam !!
ps. a co byś powiedział gdyby ten Kretyn wpadł na boisko i zamiast zaj...... nam flagę to pobił któregoś z piłkarzy ??
zobacz na Lubelskiej Piłce co piszą piłkarze Górnika !!

mara

Posty: 802

PostWysłany: Pon 16:13, 18 Cze 2007    Temat postu:

... trzeba było stać przy fladze i nie byłoby tego problemu. wypisywanie, że ich żyleta jest skromniejsza a kilometry przejechane w wyjazdach mniejsze to kompletna bzdura. Troche wiecej racjonalnych przemyśleń a mniej pyskactwa i butności. Pozdrawiam.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.startkrasnystaw.fora.pl Strona Główna -> Mecze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)