Posty: 509

Ostrzeżeń: 0/10
Skąd: Pocztowa

PostWysłany: Wto 20:16, 02 Paź 2007    Temat postu: Start - Janowianka

W tamtym sezonie Start wygrał w Janowie 5:3 po super meczu a w Krasnym przegrał 0:1, jak bedzie tym razem? Nasi ostatnio w okrojonym składzie ale radzą sobie bardzo dobrze. Prosze o komentarze tego spotkania, może pan Henio ma jakieś cenne wskazówki na temat "J" ? Z tego co można zaobserwować to ostatnio grają dobrze w obronie i nawet z Tomasovią nie stracili bramki ale pewnie maja też słabe punkty. Mecz będzie trudny. Myśle, że trener coś już wymysli, a piłkarze powalczą o zwycięstwo i 3 pkt zostaną w Krasnym.

PostWysłany: Wto 20:43, 02 Paź 2007    Temat postu:

Znam tego piłkarza od kiedy jako młodzian przyszdł do Łady Biłgoraj - bramkarz Artur Kielarski (wówczas grał z kucykiem) - to jest najgroźniejszy piłkarz Janowianki... On gra na bramce, ale myśli jak napastnik i potrafi przechytrzyć każdego napastnika!!!!! Wyprzedzajego myślenie... Nasi kochanmi napastnicy pomyuślcie nad tym, jak go pokonać...

PostWysłany: Śro 7:18, 03 Paź 2007    Temat postu:

Starcik musi wygrac !!!! Na meczu ma byc oprawa wiec wszyscy do SPIEWANIA SPIEWAC MAJA WSZYSCY SZALIKI FALGI CO SIE TYLKO DA KARTECZKI POWYCINANE ZABIERAC ZE SOBA Smile I JEDZIEMY ZNIMI;) !!!

PostWysłany: Śro 11:49, 03 Paź 2007    Temat postu:

oprawa zakupilismy rzeczy na oprawa ale teraz trzeba ludzi do spiewania wiec WSZYSCY JAK NAJWIECEJ LUDZI SPIEWAC!!! A oprawa zostala zasponsorowana przez P.Marcina Misia ktory dal nato pieniadze!!! Smile

Marcin Miś

Posty: 187

PostWysłany: Śro 13:16, 03 Paź 2007    Temat postu:

No !!!!!!!!
Następnym razem uważaj sobie Kleik !!!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

TOP SECRET

Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 70

Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Śro 17:26, 03 Paź 2007    Temat postu:

Wierze w nas zespol i mysle ze zdobedziemy 3 ptk,jestesmy na dobrej drodze (wygrana i remis z liderem na wyjezdzie)Chlopaki mam nadzieje uwierzyli juz w siebie i nie boja sie nikogo!!! Jesli zagramy dobrze z tylu z przodu tez powinnismy cos ukasic Laughing Osobiscie stawiam wynik 2-0 Very Happy Wszyscy na BLONIE ABY POMOC CHLOPAKOM W ODNIESIENIU WAZNEGO ZWYCIESTWA!!!! Exclamation

moderator

Posty: 217

PostWysłany: Czw 16:39, 04 Paź 2007    Temat postu:

Jak dobrze pójdzie to na mecz z Janowianka będzie program (AS)... A w nim miedzy innymi: relacje i fotki ze spotkań ze Spartą i Poniatówka, niecodzienna super-fotka z meczu w Szarowoli, najnowasze wieści z klubu, Iwan idzie pod nóż..., Szpak odfruwa do W-wy, komentarze... foto/zagadka..., Boguszewski kontra Góra, koledzy z boiska i rywale na trenerskiej ławce... Najstarszy czynny piłkarz w Polsce, 60-letni Bogdan Głąbicki z Huty Czechy mówi: Marcinie Ciechan nie kończ kariery...Moniakowski na Kanarach...foto-fraszka Kamila Góry, humor...cytaty z internety... Sebastian Sadowski Bohaterem piłkarskiego tygodnia w [link widoczny dla zalogowanych]
Oraz prawdziwy rarytas - 8 stron MINI/STORY o trenerze Modeście Boguszewskim w pierwszej wkładce o naszych trrenerach (wkrótce story o Pomianie, Ciechanie, Berbeciu, Marku Kwietniu). KIm jest nasz trener? - Przebieg kariery w reprezentacjach, Mistrzostwa Europy juniorów, Mistrzostwa Świata Młodzieżowców, Puchar Zdobywców Pucharów, koledz z Motoru i Siarki Tarnobrzeg...ważne mecze i sławni rywale z boiska, przygodzy i porażki...o żonie. rodzinie i o tym, dlaczego podjął sie pracy w Krasnymstawie... Razem 20 stron w dwóch odsłonach.

PostWysłany: Nie 18:34, 07 Paź 2007    Temat postu:

Spodziewałem sie takiego obrazu gry: Janowianka broniła sie całą drużyną a Start nieudolnie atakował, 1 kontra w pierwszej polowie "J" czerwona kartka dla Szpaka i karny. W drugiej połowie choć Start grał w dziesiątke to jakoś to wmiare wygladało chyba za sprawą Krystka S., który rozruszał ataki Startu. Dobrze, że był ten karny i wyrównujący gol bo tak z gry to ciężko co im strzelić.
Doping (II połowa)przyzwoity był, spontan jak zwykle, zgrzewka petard 2 flesze i chyba z 5 tortowych rac.

TOP SECRET

Posty: 70

PostWysłany: Nie 19:54, 07 Paź 2007    Temat postu:

Moim zdaniem remis nie jest az tak zly, chociaz z gry Starcik przewazal zdecydowanie mimo gry w 10 zawodnikow i zasluzyl na 3 ptk.Sedziowie glowni aktorzy tego meczu!!!!Bardzo skrzywdzili nas dajac Szpakowi czerwona,uwazam ze zbyt pochopnie.Zolta i po sprawie nikt by sie nie obrazil,a tak.... Crying or Very sad bylo ciezko.Gubili sie momentami strasznie!A pilkarze Janowianki nie powiem aktorzy jak trzeba Smile Cieszmy sie z tego co mamy choc niedosyt jest wielki.Gdyby od poczatku ruszyli na nich tak jak w drugiej polowie i to w 10. to by komplecik punktowy byl,ale i tak jestem z WAS DUMNY!!!!
3 mecze zadnej porazki-passa trwa hehe.

kanonierjw2066

Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 218

Skąd: KRASNYSTAW

PostWysłany: Nie 20:20, 07 Paź 2007    Temat postu:

Moim zdaniem, boisko jest zbyt wąskie dla Naszych szybkich zawodników. Przewaga Startu w tym meczu była bezsporna, w I-szej połowie praktycznie nie wychodziliśmy z połowy Janowianki, która broniła się całym zespołem. Jestem pewien, że gdyby płyta była tych wymiarów co na stadionie, to wynik meczu rozstrzygną by się do przerwy.

Kleik

Posty: 221

PostWysłany: Pon 19:32, 08 Paź 2007    Temat postu:

Maya beda fotki z meczu z Janowianka?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.startkrasnystaw.fora.pl Strona Główna -> Mecze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)