Posty: 802

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 0/10
Skąd: Redakcja

PostWysłany: Śro 15:11, 15 Paź 2008    Temat postu: Huragan Miedzyrzec Podlaski - START KRASNYSTAW

W najbliższej 13 kolejce nasza drużyna wybiera się na daleki wyjazd do Międzyrzeca Podlaskiego. Przeciwnikiem Startu będzie miejscowy Huragan, który w tym sezonie jest jedną z najsłabszych drużyn biegających po 4- ligowych boiskach. Zespół z Międzyrzeca jak do tej pory odniósł tylko jedno zwycięstwo, zanotował jeden remis i aż dziesięć razy schodził z boiska pokonany. Bilans bramkowy Huraganu to 6 bramek strzelonych i 27 straconych przez co zajmuje dopiero 15 miejsce w ligowej tabeli. Jak widać dokonania naszego sobotniego rywala nie powalają na kolana. Na ten mecz trzeba się solidnie zmobilizować i przerwać złą passę a zwycięstwo na pewno doda pewności drużynie, która to zaprocentuje w kolejnych spotkaniach. Głód zwycięstwa jest wielki...jestem jednak przekonany, że w sobotnie popołudnie zostanie zaspokojony.

PostWysłany: Śro 18:16, 15 Paź 2008    Temat postu:

Bardzo ładna zapowiedz, pozwole sobie na stronie umieścić bo nie każdy czyta forum Wink , a ja nic mądrzejszego nie wymyśle.

PostWysłany: Śro 19:41, 15 Paź 2008    Temat postu:

Czy są chętni na zorganizowany wyjazd? bo jak do tej pory Nikt nie dzwoni. Tak jak M4ra napisał jest to bardzo daleki wyjazd. Koszt tej eskapady [busem, którym do tej pory jeżdzimy 15 osób] myślę że około 24zł.

mara

Posty: 802

PostWysłany: Sob 15:19, 18 Paź 2008    Temat postu:

3:0 do przodu, hattrick Boguszewskiego! Wielkie brawa Exclamation

autor: ~kanonierjw, 2008-10-18, 15:16.35
koniec meczu Huragan --Start 0:3.W ocenie bezpośrednich obserwatorów Start rozegrał dobre spotkanie, pomimo ogromnych osłabień w składzie. Na szczególną pochwałę zasługuje strzelec trzech bramek Piotrek Boguszewski a także Sławek Ryć, który przy stanie 0:0 trzykrotnie uchronił Swój zespół przed utratą bramki.A teraz Wszyscy do Lublina na mecz z Lublinianką!!!!!!Ludziska--zmobilizujcie się Wieniawa nie jest daleko.

Ostatnio zmieniony przez mara dnia Sob 15:21, 18 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
mara

Posty: 802

PostWysłany: Wto 14:04, 21 Paź 2008    Temat postu:

słów kilka o meczu ze strony Huraganu:

Boguszewski odebrał chęci do gry piłkarzom MKS-u

Po sobotniej porażce Huraganu ze Startem Krasnystaw 0:3 do zakończenia rundy jesiennej pozostały dwie kolejki. Sokół Adamów po remisie z Lewartem Lubartów wyprzedził międzyrzeczan w tabeli IV ligi, spychając MKS na ostatnie miejsce. Drużyna Startu Krasnystaw w tym sezonie zaliczana jest do mega niespodzianki. Początek rundy w ich wykonaniu był imponujący, przebrnęli ją jak burza, ocierając się o drugie lokatę IV ligi. Nie bez przyczyny osiągają takie wyniki. Przed rozpoczęciem rozgrywek Start wypożyczył z Górnika Łęczna aż 4 czołowych zawodników, stąd takie wyniki. Mimo tak silnej drużyny z jaką przyszło zmierzyć się podopiecznym Roberta Różańskiego nie było tego widać na boisku. Już w pierwszych minutach spotkania świetnym strzałem z dystansu popisał się Arek Szczepaniuk. Jego strzał instynktownie obronił dobrze spisujący się tego dnia Stanisław Ryć. Kilka minut później kolejną doskonałą sytuację zmarnował Sebastian Mazur. W sytuacji sam na sam z golkiperem przyjezdnych za długo zwlekał ze strzałem. Najdogodniejszą okazję Huragan miał w 20 minucie. Dośrodkowanie w pole karne Startu na dłuższy słupek przy którym stał Jarek Szczepaniuk, ten umiejętnie przyblokował obrońcę gości piłka minęła ich. Za ich plecami przejął Daniel Syta, który zgrał piłkę na szesnastkę do Arka Szczepaniuka. Ten bez namysłu huknął pod poprzeczkę, jednak ponownie świetnie interweniował Ryć. Niewykorzystane akcje się mszczą o tym najboleśniej przekonują się piłkarze Huraganu. W 30 minucie Piotr Boguszewszki wyprowadza na prowadzenie Start. Piłka po rzucie wolnym trafia wprost na jego głowę ten „szczupakiem” daje prowadzenie, przyjezdnym. Minęło zaledwie pięć minut a Boguszewki ponownie cieszył się ze zdobytego gola. Tym razem wykorzystał błąd naszych obrońców. Na nic się dała reprymenda w przerwie spotkania. W 66 minucie Boguszewski po raz trzeci wpisał się na listę strzelców. Jego strzał odbił się od poprzeczki a następnie minął linię bramkową, ucinając jakikolwiek sen o punktach w tym spotkaniu. W 70 minucie poważnego urazu doznał Arek Szczepaniuk, z podejrzeniem złamanej strzałki opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Kurowski, który mógł zdobyć choćby honorowego gola. Ale, zabrakło mu szczęścia. W końcówce spotkania Sebastian Mazur nie wytrzymał spotkania, powiedział parę mocnych słów, za co obejrzał czerwoną kartkę. Do zakończenia rundy jesiennej pozostały dwie kolejki. Huragan czeka wyjazd do Piotrowic gdzie zabraknie aż pięciu czołowych piłkarzy. Trzymamy kciuki.

źródło: [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez mara dnia Wto 14:08, 21 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.startkrasnystaw.fora.pl Strona Główna -> Mecze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)